Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası

Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası, Sevgiliye Hediye, Gece Lambası, 3d led lamba, kişiye özel 3d led lamba, kişiye özel hediyeler | Neşeli Süs Evim

Eşinize, sevgilinize sonsuz olan sevginizi kalıcı bir hediye ile taçlandırmaya ne dersiniz? 3 D ile tasarlanmış, sonsuzluk simgesi ve kalp şeklindeki uçan balonlar aşkınızı en güzel ifade edebileceğiniz hediye alternatiflerinden biri olacak. Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası gecenizi aydınlatacak, evinizi renklendirecek.

3D Led Gece Lambası kişiye özel tasarımıyla sevdiklerinizi özel hissettirecek. İsimleriniz ve sizin için en önemli günü ifade eden tarihlerin de bu tasarımda yer alması sevdiğinizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecektir. Sonsuzluk simgesi içerisine tanışma,nişan,söz,evlilik ya da sevdiğinizin doğum günü tarihini yazdırabilirsiniz.3 D Gece Lambası daha çok bayanlara hitap etmektedir. Yıl dönümünüzde, sevgililer gününde, doğum gününde veya beklenmedik bir anda hediye olarak vereceğiniz bu tasarıma Sadece Hediyemen.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası Özellikleri

1 -) Ultra şeffaf plexiglass lamba tasarımı 25 x 23 cm.h
2 -) Beyaz ahşap stand  13.5 cm x 5.5 cm
3 -) Kaliteli ve uzun ömürlü led lamba. Dekoratif ışık süzme paneli bulunmaktadır.
4 -) Uzaktan kumanda ile kontrol edebilme özelliği vardır. 16 farklı renkte kullanım özelliği, 4 farklı otomatik renk geçiş özelliği bulunmaktadır.
5 -) Işığa karşı duyarlı olanlar için ışık oranı ayarlanabilmektedir.
6 -) KUTU İÇERİSİNDE; 1 Adet 3 boyutlu plexiglass saatli lamba, 1 adet 16 renk modülüne sahip ahşap stand, 1 adet 12V 1A adaptör, 1 adet uzaktan kumandası vardır.
7 -) Hafta içi saat 14:00’a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
8 -) Sonsuz AŞK 3D LED Lambayı sipariş verirken dikkat etmeniz gereken ise SEPETE EKLE butonu üzerinde yer alan;
boşlukları doldurmanız gerekmektedir.

Keyifli Alışverişler…Sevgililer Günü Hediye Fikirleri İçin TIKLAYINIZ… 


 


1 Yorum