Sonsuz Aşk Fotoğraflı Kalp Kolye

Sonsuz Aşk Fotoğraflı Kalp Kolye, Sevgiliye Hediye, Bayanlara Özel Hediyeler, Sevgililer Günü Hediyesi, Kalpli Kolye Modelleri | Neşeli Süs Evim

Sonsuz aşk fotoğraflı kalp kolye size neler ifade eder bir hediye için hiç düşündünüz mü? Bir hediye düşünün ki, her daim yanınızda olsun ve içinizi ısıtsın. Sevdiğiniz sizinle her daim yan yana olsun. İstediğinizde elinizde dokunabileceğiniz kadar yakınınızda olsun hem de!

Sevgiliye hediye seçenekleri arasında belki de en anlamlı hediyelerden birisi olan kolye sevgiliniz için çok güzel anlam ifade edecektir. Kolyenin üzerinde yer alan sonsuzluk işareti aşkınız sonsuzluğunu ifade ederken, kalp şekli ise sevginizin bir simgesi olacaktır. Siz o kalbe sadece sevdiğiniz ile kendi resminizi yerleştirecek uzakta bile olsanız daima bu kalp sizi bir arada tutacaktır. Bir anlık özlem, yoğun bir hasret ile beklediğiniz sevdiğinizi her an yanınızda hissedebilmeniz ve kendinizi ona hatırlatabilmeniz için oldukça kıymetli bir hediye. Sevdiğinize sevginizi samimi bir şekilde sunacağınız eşsiz bir hediyedir.

En özel günlerinizde, doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi arayışı içerisinde iseniz mutlaka sonsuz aşk fotoğraflı kalp kolye seçeneğine göz atın. Çünkü sevdiğinize seçebileceğiniz hediyelerin başında gelen bu kolye sonsuza dek sevdiğinizde hem kalbinizde hem de boynunuzda taşıyabileceğiniz bir hediyedir. Sevdiğinizin boynunda uzun yıllar sizden hatıra eşsiz bir hediye olmasını isterseniz bayan kolye modelleri içerisinde seçim yapmanız mümkündür.

Sonsuz Aşk Kalp Kolye’yi çok uygun fiyata https://www.hediyemen.com/ sitesinden temin edebilirsiniz.

Sonsuz Aşk Fotoğraflı Kalp Kolye, Sevgiliye Hediye, Bayanlara Özel Hediyeler, Sevgililer Günü Hediyesi, Kalpli Kolye Modelleri | Neşeli Süs Evim

Sonsuz Aşk Fotoğraflı Kalp Kolye Özellikleri

Sonsuz aşk fotoğraflı kalp kolye kararma yapmadan yıllarca kullanabilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken kalp kolye içerisinde yerleştirmek üzere 2 adet fotoğraf göndermeniz gerekmektedir. Bu fotoğrafların ölçüsü kolye ölçüleri ile uyumlu olacak şekilde çekilmelidir. Bu fotoğrafın çekimi kolye içerisinde sağlıklı şekilde kullanılması amacı ile yakın yüz çekimi yapılan bir fotoğraf çektirmeniz gerekmektedir. Kolyenin uç kısmı klips açılır modeldir. Her iki yana da açılabilme özelliği vardır.

 

Bayanlara Özel Hediyeler için tıklayınız.


1 Yorum