Sizden Gelenler: Çiftlik Temalı Parti Konsepti

Merhabalar,
 
Sizden gelen parti fotoğraflarını röportaj ile birlikte sunmaya devam ediyorum. Bugün; tatlı annemiz Selda Hanım’ın kızı için hazırlamış olduğu parti ile sizlerleyim. Öncelikle kendisine içten cevapları için çok teşekkür ediyorum.
 
Selda Hanım’ın instagram hesabından @anneveserra daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
1- Temaya nasıl karar verdiniz?

Serra’ nın (kızım) hayvan sevgisi çok fazla. En çok kedileri seviyor. Bende bu nedenle konseptimizin çiftlik temalı olmasına karar verdim.
2- Hazırlık aşamasını anlatır mısınız?
Öncelikle internetten araştırma yaptım. Çiftlik konsepti için neler kullanılmış buna baktım. Bana en uyanları yapmaya çalıştım. 3- Partiniz size ne kadara mal oldu?
Az maliyet ile partimi hazırlamak istedim. Bu nedenle uzun bir araştırma sonucu Instagramdan bulduğum kişiler ile çok uygun bir rakam ile partimi hazırlamış oldum.

4- Partiye ne kadar zamanda hazırlandınız?
Serra 3 yaşında ve geçtiğimiz iki yılda öğrendiğim parti hazırlık sürecinin doğum gününden 3 ay önce başlaması gerektiğidir. Bu şekilde her istediğinizi rahat bir şekilde
yapabiliyorsunuz. Sonuçta ürünlerin hazırlanma süreci de uzun olabiliyor.

6- Parti süslerini hazırlayacak annelere tavsiyeleriniz nedir?
Doğum gününden önce hazırlıklara başlamalarını tavsiye ederim. Parti temaları konusunda senin blogunun çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Annelere bu temalardan yararlanmalarını ve maliyeti azaltmalarını tavsiye ederim 🙂

7- Serra prensesin bu güzel röportajı gelecekte okuyacağını düşünerek ona mesajınız nedir?
Bütün anneler gibi bende kızım için en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ona yaptığım konseptlerle onun mutlu olduğunu görmek beni mutlu ediyor. İyi ki var! Nice birlikte güzel kutlamalarımız ve yıllarımız olsun güzel kızım. Seni çok seviyorum 🙂Sizler de bloğumda parti fotoğraflarınızı yayınlamak ve başka annelere ilham vermek isterseniz neselisusevim@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler…