Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu

Son dönemde kişiye özel tasarımların yaygınlaşması ile birlikte bir çok ürün yelpazesi karşımıza çıkmaktadır. Şık, el yapımı, orjinal ve nostaljik hediye arayışında olanlar için bugün bir hediye tavsiyesi ile sizlerleyim: ” Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu ” .

Kişiye özel tasarlanan Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu sevgilinizi hem şaşırtacak hem de oldukça mutlu edecektir. Romantik bir dokunuşla en sevdiğiniz anlarınıza özel bir albüm oluşturarak isimlerinize  özel bu hoş tasarımı sevgilinize sunabilirsiniz. Doğum gününde, taşıma yıl dönümünüzde, evlilik yıl dönümünüzde, evlilik teklifinde, sevgililer gününde hediye edebileceğiniz ahşap kutu şık ve orjinal bir hediye olacaktır.

Evlilik Teklifi Yapmak İsteyenlere Bir Öneri:

Evlilik teklifi yapmak isteyenler için bu  Sürpriz Aşk Kutusu oldukça romantik bir tercih olacaktır. Sürpriz kutuyu sevdiğinize verdiniz, sevgiliniz kutuyu açtıktan sonra en güzel anlarınıza özel fotoğraflarla o an  geçmişe dalarken fotoğrafların içinden birden bir tek taş yüzük ile karşılaşması sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek ve EVEEEET demek için sabırsızlanacaktır.

Romantik bir söz ile sevgilinizin başını döndürmeyi sakın ama sakın unutmayın 🙂

Bu Orjinal Süpriz Kutuyu Hediyemen Sitesinden Güvenli Bir Şekilde Satın Alabilirsiniz.

Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu Özellikleri

  • Ahşap  ve kaliteli malzemeden yapılmış olup,  9 X 7 X 4,5 cm. ölçülerindedir.
  • Kapak bağlantı yerini hafifçe öne doğru ittiğinizde kapak açılmaktadır. Kapağı geriye doğru ittiğinizde ise kapak kilitlenmektedir.
  • Akordiyon kutuda 8 adet fotoğraf yeri vardır. Sipariş vermeden önce fotoğrafları tek tek yüklemeniz gerekmektedir.
  • Kutunun kapağını açtıktan sonra katlanan fotoğraflarınızı yukarı doğru kaldırdığınızda tüm fotoğraflar film şeridi şeklinde göreceksiniz.
  • Katlama yerinden tekrar kolayca içine koyabilirsiniz.
  • Kutu Kapağına lazer işleme yöntemi ile yazı yazılmaktadır ve kalıcıdır.
  • 14:00’e kadar verilen siparişlerde ürün aynı gün kargoya verilmektedir.

https://www.hediyemen.com/


 

Bayanlara Özel Hediye Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.