Peçete Halkası Nasıl Yapılır?

Eğer, evinizde akşam yemeği için bir davet veriyorsanız her ayrıntı gerçekten önemlidir. Yemeğe samimi arkadaşlarınız veya aileniz gelse bile ufak ve güzel dokunuşlarla  onların özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?
 
 Bugün sizlerle evlerinizde kolaylıkla yapabileceğiniz peçete halkaları görselleri paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosu, şık bir kurdele, yapay bir çiçek, fıstık kabukları, kokulu taşlar veya boncuklarla kendi tasarımınızı siz de gerçekleştirebilirsiniz. Ekstra olarak ihtiyacınız olan tek şey silikon tabancası veya bir yapıştırıcı olacak.
 
Sevdiklerinize de el emeği olan bu peçete halkalarından yaparak hediye edebilirsiniz. Hatta evinize katkı sağlamak amacıyla evinizde bu peçete halkalarını yapıp satabilirsiniz ki bunun örneklerini size aşağıda sunacağım.  Dünyanın dört bir yerinden ETSY adlı yabancı internet sitesinde bu ürünü yaparak gelir elde eden bir çok  kişi de mevcut, peki bu neden siz olmayasınız, değil mi?
 
Her gün attığımız tuvalet kağıdı rulosunu değerlendirme fikri eminim sizin de hoşunuza gidecek 🙂

Yapılışı için tıklayınız.

http://www.sunshineshoppeblog.com/diy-flower-napkin-rings/

ETSY Satışta Olan
Peçete Halkaları
Satıştaki ürünler için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
https://www.etsy.com/market/napkin_rings
 
Sevgiler…

8 YORUMLAR

    • Beğendiğinize sevindim 🙂 Umarım istediğiniz sonuçları alırsınız, ben de en yakın zamanda beğendiğim bir kaç tane peçete halkasını deneyeceğim 😉