PAW PATROL Temalı Ücretsiz Parti Seti

Merhabalar, Bugün sizler için Paw Patrol Temalı Parti Seti seçtim. Temada yer alan rengarenk hayvan dostları da partinizi eğlenceli hale getireceği benziyor 🙂 Ve partide bir çok seçenek mevcut.
 
 
Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.
 
Paw Patrol  temalı parti süslerinin orjinal fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.  Görüntünün kaliteli olması için orjinal fotoğrafları kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca bu internet sitesinden farklı süslere de ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler Digital Simples 😉
 

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

 
1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂
 
Çikolata SargısıPipet Süsü
 
Flama
 
İkramlık Kutu
 
Kitap Ayracı
 
Davetiye, Dilek ve Anı Kartı
 
İkram Çantası
 
Tabak Etiketi
 
Peçete Etiketi
 
FlamaSu Şişesi Etiketi
 
Kapı Süsü
Kitap Ayarcı
 
Cupcake Etiketi
Cupcake Kabı
 
Mutlu Haftalar Geçirmenizi diliyorum 🙂

 

10 YORUMLAR

    • Ben de hiç izlemedim ama bir kaç kere karşılaştım 🙂 Biliyorsun zamane çocukları artık türk-yabancı her çizgi filme hakim 🙂 Benden de sana kocaman sevgiler Yağmur 🙂

    • Merhabalar,
      Kullanacağınız ebatlarda görüntü kalitesini bozmadan değişiklik yapabilirsiniz. Yukarıda ebatlar konusunda yönlendirdiğim yazıma ulaşarak ebatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Görüntü kalitesinin orijinallerine ulaşmak için yönlendirdiğim siteye ulaşarak fotoğrafları yüklemenizi öneririm. Başka aklınıza takılan sorular olursa hiç çekinmeden sorabilirsiniz . Sevgiler