Oyuncak Temalı Ücretsiz Parti Seti

Davetiye, Dilek Kartı, Kapı Süsü
Erkek çocuklarının vazgeçilmez oyuncakları olan helikopter, kamyon, top ve tren temalarının bir arada olduğu bir parti yapmayı düşünüyorsanız, bugün tam da size göre bir parti seti ile karşınızdayım.

 

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.
 
Oyuncak temalı parti süslerinin orjinal fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız.  Görüntünün kaliteli olması için orjinal fotoğrafları kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca bu internet sitesinden farklı süslere de ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler Fazendoanossafesta 😉
 

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂
 
Pipet SüsüKitap Ayracı
 
Cupcake Kabı
 
İkramlık Kutu
 
Cupcake Etiketleri
 
Hediye Etiketi
İkramlık Kutu
 
Anı Kartı
 
Pipet Süsü
Küçük Flama
 
Peçete ve Su Şişesi Etiketi
 
Sevgi Dolu Günler…

9 YORUMLAR

  • Çok teşekkürler güzel düşüncenizi paylaştığınız için 🙂

   Kesinlikle herkese bir gün lazım olacak temalar bunlar 🙂 Ben de ben de severim ortaya bir şeyler çıkarmayı 😉

 1. merhaba süper bi şeyler yazmışsınız teşekkür ederim. OĞlumun doğum günü için bu temayı kullanmayı istedim basım için matbaaya gönderdim ama yüklemeden kaynaklı sanırım pikselinin çok düşük olduğu bu nedenle baskı yapamayacaklarını söylediler 🙁 daha büyük boyutta gönderme imkanınız olabilir mi bana ?

  • Merhabalar Ela teşekkür ederim güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için. yukarıda belirttiğim gibi fotoğrafları yönlendirmiş olduğum internet sitesinden yüklemeniz gerekmektedir.
   (Oyuncak temalı parti süslerinin orjinal fotoğraflarına ulaşmak için tıklayınız. ) tıklayınız yazısına tıklamanız gerekmektedir. Sevgiler ❤️