Nota Temalı Ücretsiz Parti Seti

Küçük büyük tüm müzik severlere özel, harika bir tema ile bugün sizlerleyim. Siyah beyazın asaleti bir de müzik notaları ile birleşince çok hoş bir tema ortaya çıkmış. Nota temalı bu parti setini ücretsiz yükleyebilirsiniz

Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız. Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu parti setini satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşıyorum.
 
Diğer Nota temalı parti süslerine ulaşmak için tıklayınız.  Teşekkürler Fazendoanossafesta 😉
 
 
1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂
 
Nota Temalı Davetiye
 
Nota Temalı Flama
 
Nota Temalı İkramlık Kutu
 
Nota Temalı Dilek Kartı, Davetiye, Kapı ve Çerçeve Süsü

Nota Temalı Pipet Süsü

 
Nota Temalı Cupcake Etiketi
 
 
Nota Temalı Peçete ve Su Şişesi Etiketi
Nota Temalı Cupcake Kabı
 
Nota Temalı Hediye Çantası
Sevgiler…

 

 

9 YORUMLAR

  1. Sevgili kızım, uzun zaman oldu sanırım.Seni ihmal ettim. Fakat unutmadım. İstanbul'dan kaçtım biraz. Sen öyle güzel paylaşımlar yapıyorsun ki çok beğeniyorum. Üstelik bu temayı indirebileceklerini yazmışsın. Çok takdir ettim. İnsan diğerini sanatıyla da tanır diye düşünüyorum. Ki tanıdığını sandığın, içini açtığın biri hakkında yanılmak insanı çok yıkıyor. Buralara kaçtım, unutmaya çalışıyorum.
    Zehra'nın dediği gibi notalar ayrı bir güzellik katmış. Emeğine sağlık kızım. Sevgilerimle 🙂

    • Merhaba Ece ablacım öncelikle güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Sizi üzen kimse kesinlikle üzülmeye değmez. Sizi bu kadar seven varken boşverin mutlu olun o kişiye inat. Ama çokta haklısınız çok değer verdiğimiz,güvendiğimiz kişiler tarafından haksızlığa uğramak insanı çok üzüyor ve yıpratıyor. Umarım bu zor dönemi çabuk atlatırsınız. Sevgilerimle…