Modern Bir Banyo Tasarlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Modern Bir Banyo Tasarlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz? , Modern Banyo Fikirleri, Modern Banyo Dekorasyonu, Modern Banyo Tasarımları | Neşeli Süs Evim

Banyolar evlerimizde en sık kullandığımız alanlardan biridir. Banyonun temizliğine önem verdiğimiz kadar görünümüne ve dekorasyonuna da önem vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Banyonun tarzı kişinin zevkini yansıtmaktadır. Siz de banyonuzu en modern şekilde, kendinize özgü tasarlamayı ve dekore etmeyi planlıyorsanız doğru adrestesiniz! Modern banyo’nun püf noktaları ile bugün sizlerle olacağım.Modern Bir Banyo Tasarlarken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Sade, basit, belirgin çizgiler modern bir tasarımın olmazsa olmazıdır.
  • Raf ve dolaplar kişisel bakım ürünlerinizin veya temizlik malzemelerinizin düzenli olmasını ve bir arada olmasını sağlar. Ve bu sayede dağınıklıktan da kurtulursunuz.
  • Banyoda kullanmadığınız eşyalarınızı, malzemelerinizi depoya kaldırın böylece banyonuz geniş ve ferah bir görünüme kavuşacaktır.
  • Banyonuza dinamik bir görünüm kazandırmak isterseniz geometrik desenleri hayatınıza mutlaka dahil etmelisiniz. Geometrik aynalar, fayanslar, aksesuarlar banyonuza modern bir hava katacaktır.

Modern bir banyo hayatınıza rahatlatıcı bir etki sağlayacaktır!

Modern Banyo İçin Hangi Renkler Tercih Edilmelidir?

Modern banyoya sahip olmak için en fazla 2 renk renk tercih edilmelidir. Karışık renkler doğallıktan ve sadelikten sizi uzaklaştıracaktır. Banyoda kullandığınız mobilyaları ön planda tutmak için ve modern bir çizgiye sahip olmak için beyaz rengi kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır.Modern bir banyo yaratıcılığınızı ifade etmenin en güzel yoludur!

Modern Banyoda Hangi Tarz Aksesuarlar Tercih Etmelisiniz?

Basit, sade ve geometrik çizgilere sahip aksesuarlar ile banyonuz modern bir görünüme kavuşacaktır.

Çiçekler, geometrik desenli çerçeveler, aynalar banyonuza ferah ve aydınlık bir etki sağlayacaktır.

Banyo Dolabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nemden etkilenmeyecek ürünleri banyonuzda kullanmanızı tavsiye ederim. Banyo diğer odalara göre daha nemli olduğu için kullandığınız banyo dolabı ve aksesuarların nemden ve sudan az etkilenecek kalitede olması şarttır.

Banyo yaptıktan sonra dolabınızın nemden ve buhardan etkilenip kabarmaması için kuru bez ile silmenizi öneririm.

Modern Banyo Fayanslarında Hangi Desen ve Şekiller Tercih Edilebilir?

Modern banyo tasarlarken kullanılan malzemenin ve desenin oldukça büyük etkisi bulunmaktadır. Siyah ve beyaz karo seramikler her dönem popüler olmayı başarmıştır. Banyoda gözü yormayan desenler kullanıldığında daha çağdaş bir görünüm elde edersiniz. Banyoda geometrik desenler ile modern bir banyoya kavuşabilirsiniz.

Modern Banyoda Küvet Nasıl Tercih Edilmelidir?

Standart küvet tercih etmek yerine bağımsız küvetler tercih edebilirsiniz. Son dönemde geometrik şekiller ile tasarlanan küvetler banyonun modern bir görünüm kazanması için yeterli oluyor.

Modern Banyoda Neden Epoksi Zemin Kaplama Tercih Edilmelidir?

Epoksi Zemin;

  • Hijyeniktir,
  • Temizliği kolaydır,
  • Su yalıtımını güçlendirir,
  • Zemin sağlamlığını arttırmaktadır.

3D Zemin Kaplama sayesinde banyo dekorasyonuna yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. 3 Boyutlu zemin kaplamalar size farklı bir tecrübe yaşatmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gerçekçi bir görünüme kavuşan 3D Zemin kaplamalar banyolarda, havuzlarda oldukça sık tercih edilmektedir. Bu işi iyi yapan firmalardan olan Star Epoksi bu hoş deneyimi size farklı bir açıdan yaşatmayı hedefliyor.

Düşünün banyonuzda yüzen bir yunus, 3 boyutlu deniz kabukları size denizde olduğunuzu hissettirerek mutlu olmanızı sağlayacak, denizi ayağınıza getirecek. Sıradan banyo fayanslarından sıkılanlar eminim bu fikre bayılacak ve hemen Ankara Star Epoksi Zemin Kaplama’nın yolunu tutacak, ve teşhir salonunda ki 3D çeşitlerini birebir görme fırsatı bulacaktır.

Star Epoksi Zemin Kaplama sitesini ziyaret etmek ve ürün çeşitlerini görmek için tıklayınız. https://starepoksi.com/

Kaynak: Pinterest

En Şık Banyo Dekorasyonları


6 YORUMLAR