Mini Bahçe Tasarımı

Mini Bahçe Tasarımı, Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe, Hediye Fikirleri, Orjinal Hediyeler, Sevgililer Günü Hediye Fikirleri | Neşeli Süs Evim

Aşkınızı, sevginizi en güzel ifade etmenin yollarından biri de sevdiğiniz kişiye hediye almaktan geçiyor. Sevginizi yansıtan hediyeler ilişkinize anlam kazandıracağı gibi sevdiğiniz kişiyi özel hissettirecektir. Bir doğum günü, tanışma yıl dönümü, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı  gibi özel günlerde eğlenceli hediyeler sunmak hayatınızı aynı zamanda renklendirecektir.

Geleceğe yönelik yapılan hayaller herkesi heyecanlandırır. Bu hayallerin zamanla gerçekleştiğini görmek ise kişiye mutluluk verir. Bircik sevgiliniz ile kurduğunuz hayallerin minyatür bir hediyesini sevdiğiniz kişiye sunmak kulağa nasıl geliyor?  Gelecekte de sevgiliniz ile hep beraber, hep yan yana olmak istediğinizi ” Mini Bahçe Tasarımı ” ile ifade edebilirsiniz.

Mini Bahçe Tasarımı, Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe, Hediye Fikirleri, Orjinal Hediyeler, Sevgililer Günü Hediye Fikirleri | Neşeli Süs Evim

UP Animasyon filminden ilham alınmış olan balonlu ev, yaşlı çift, sevimli mantarlar ve minaytür bahçe  sevdiğiniz kişinin gönlünü fethetmeyi başaracak. El emeği olan bu ürün isminize özel ve belirttiğiniz tarihe göre hazırlanıyor. Dekoratif ve romantik bir hediye arayışındaysanız bu şirin hediye tam size göre!

”Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe” Sadece https://www.hediyemen.com/ Sitesinde!

Hayallerinin Peşinden Koş Mini Minyatür Bahçe’nin Özellikleri

  • Mini bahçede yer alan ojeler suya dayanıklıdır, akrilik malzemeden yapılmıştır.
  •  Mini bahçe Ölçüleri: 11,5 genişlik x 17 cm yükseklik
  • El Yapımıdır.
  • Kişiye Özel isim ve tarih ile hazırlanmaktadır. Sipariş verirken bu bilgileri doldurmanız gerekmektedir.
  • Dayanıklı ve korunaklı paketlenen Mini Bahçe kargoda zarar görmeyecek şekilde hazırlanmaktadır.
  • 14:00’e kadar verilecek siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.

 

Kendin Yap Saksı Modelleri için TIKLAYINIZ…


2 YORUMLAR