Karlar Ülkesi (Frozen) Temalı Butik Pastalar

Merhabalar,
 
Çocuklar için organize edilen yılbaşına özel  bir kostüm partisine davetliydik. Bu sayede çocukların en sevdiği karakterleri inceleme fırsatı buldum. Kız çocuklarının tam bir Elsa hayranı olduğunu fark ederek, Karlar Ülkesine ait doğum günü detaylarını inceleme kararı aldım. Ve Elsa severlerin bayılacağı doğum günü butik pastaları onlar için derledim. Bugün ki paylaşımımda o kadar güzel pasta tasarımları mevcut ki arasından bir tanesini seçmek zor olsa da eminim bu görseller işiniz kolaylaştıracak.
Kaynak: https://archzine.fr/
Sevgiler…

10 YORUMLAR

  1. 4 yıldır her doğum günümüzde haberiniz olmadan ?Yine bizimlesiniz. Frozen 2 bekliyoruz sizden. ??Yetişirse 5.dede bizle olacaksınız. Öyle büyük rahatlık ki bu blog. Kocaman iyi ki varsınız demek istedimmmmmm?????

    • Hale hanımcım bunu duyduğuma inanılmaz mutlu oldum. Sizler de iyi ki varsınız? Frozen 2 daha önce benden talep edildi fakat sinemasını henüz izleyemediğim için hiç bir fikrim yok inanın. Yabancı sitelerde takipte olacağım. Onlar paylaşır paylaşmaz sizleri yönlendireceğim. Kucak Dolusu Sevgiler ?