İsimli Melek Kanadı Kolye

İsimli Melek Kanadı Kolye,Anneler Günü Hediyesi,Sevgililer Günü Hediyesi,Doğum Günü Hediyesi,Kalp Kolye,Melek Kanatlı Kolye,İsme Özel Kolye| Neşeli Süs Evim

Dünyanın en kıymetli, en fedakar kişileri olan annelerimiz dünyanın en güzel hediyelerini hak ediyor. Anneler Günü yaklaşıyorken herkes hediye arayışına girer. Amaç; annelerimizi mutlu etmek ve mutlu görmektir. Eğer annenizin kendisini özel hissetmesini istiyorsanız ” İsimli Melek Kanadı Kolye ” tam da aradığınız bir hediye olabilir.

Melek kanatları annenizin kanatsız bir melek olduğunu, kalp ise annenize olan sevginizi ifade etmektedir. Kişiye özel hediyeler her zaman daha anlamlı ve kişiyi mutlu etmeyi başarmaktadır. Bu yüzden; kolyenin isme özel hazırlanması ” İsimli Melek Kanadı Kolye ” yi daha değerli kılacaktır.

Bu güzel kolyeyi sevgilinize, eşinize veya annenize kısacası hayatınızda ki en değerli kişiye armağan edebilirsiniz. Sadece anneler gününde değil sizin için en önemli günü ifade eden bir doğum gününde, evlilik yıl dönümünde, sevgililer gününde de gönül rahatlığıyla sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

Hediyemen sitesinde bu değerli hediyeyi sevdiklerinize en uygun fiyata, en güzel şekilde hediye edebilirsiniz.

İsimli Melek Kanadı Kolye’nin Özellikleri

  • 925 ayar gümüş olan kolyenin üzerinde ki taşlar ise Zirkondur.
  • 2,1 x 2,6 cm ölçülerde olan kolyenin üzeri Rose Altın Kaplamadır.
  • Melek Kanatlı Kolye en şık şekilde gönderilecektir.
  • Hafta İçi saat 14:00 ‘e kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Anneler Günü Hediye Fikirlerine ulaşmak İçin TIKLAYINIZ…


2 YORUMLAR