İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi, Hediye Önerileri, Hediye Fikirleri, Sevgiliye Hediye, Fotoğraf Çerçeveleri, İpli Fotoğraf Çerçeveleri | Neşeli Süs Evim

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

Sevgimizi ifade etmenin bir çok yolu vardır. Sevgimizi ifade ederken sunduğumuz yaratıcı hediyeler ile hayatımız renklenir.

Geleceğe güzel anılar bırakmak ve anıları yaşatmak adına çektirdiğimiz fotoğraflar en değerli hazinemizdir. Çerçevelerde ve albümlerde saklanan fotoğraflar günümüzde farklı ve yaratıcı tasarımlarla evlerimizi süslemektedir.

Bugün, fotoğraflarını hoş ve yaratıcı bir tasarımla sergilemek isteyenlerin çok seveceği” İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi ” ile sizlerleyim.

Sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz bu hoş tasarıma eminim sevdikleriniz de bayılacak. Kişiye özel hediyeler son dönemin en dikkat çekici ve en trend hediye seçenekleri arasında olmayı başardığına göre bugün paylaştığım Anı Çerçevesi sevdikleriniz için doğru bir seçim olacaktır.

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi, Hediye Önerileri, Hediye Fikirleri, Sevgiliye Hediye, Fotoğraf Çerçeveleri, İpli Fotoğraf Çerçeveleri | Neşeli Süs Evim

Anı Çerçevesini Kime Hangi Fotoğraflarla Hediye Edebilirsiniz?

Anı çerçevesini eşine hediye etmeyi planlayanlara önerilerim; Tanışma döneminden nişan töreninize; düğününüzden yavrunuzu kucağınıza aldığınız güne kadar sizin için en unutulmaz günlere ait fotoğrafları bir araya getirmek geçmişin güzelliklerini size yaşatacaktır.

Anı çerçevesini sevgilisine veya arkadaşına hediye etmeyi planlayanlara önerilerim; Çektirdiğiniz ilk fotoğrafı, en eğlendiğiniz, en unutulmaz anlara ait fotoğrafları bir araya getirmek sevgilinizi veya arkadaşınızı mutlu edecektir.

Anı çerçevesini kardeşine hediye etmeyi planlayanlara önerilerim; Bebeklik ve çocukluk döneminden itibaren bir arada olduğunuz mutlu günlerin fotoğraflarını bir araya getirmek bebeklik ve çocukluk dönemine olan özlemi hoş bir tebessüme dönüştürecektir.

Anı çerçevesini çocuğuna hediye etmeyi planlayanlara önerilerim; Yavrunuzu ilk kucağınıza aldığınız dönemden itibaren tüm yaş günlerinde çektirdiğiniz fotoğrafları bir araya getirmek yavrunuzun büyüme sürecinin hoş bir kanıtı olabilir. Ve doğum günü partilerinde de kullanabileceğiniz hoş bir aksesuar olarak da yerini alır.

Anı Çerçevesi, sizin belirlediğiniz 12 adet fotoğrafın polaroid görünümlü hazırlanmasıyla oluşur. Eskitme görünümlü çerçeve, hasır ip ve mandallar fotoğraflarınızı daha orjinal bir görünüme kavuşturacak ve sevdiklerinizi mutlu edecek, ne dersiniz?

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi, Hediye Önerileri, Hediye Fikirleri, Sevgiliye Hediye, Fotoğraf Çerçeveleri, İpli Fotoğraf Çerçeveleri | Neşeli Süs Evimİpli ve Mandallı Anı Çerçevesini https://www.hediyemen.com/ sitesinden satın alabilirsiniz.

 

DIY Projesi: Çerçeve Süsleme Fikirleri için TIKLAYINIZ…


2 YORUMLAR