Harika Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvarlarınızı fotoğraflarla süsleyebileceğiniz çok yaratıcı  fikirlerle bugün sizlerleyim. Evinizin herhangi bir bölümünü bu çerçevelerle doldurarak eski anıları evinize yansıtma fikri sizin için de eminim heyecan verici olacak. Farklı fotoğrafları çerçeve içerisinde kullanmak ise evinize ayrı bir hava katacak. Şimdilik aklımda oğlumun odasına ve koridora büyüklü küçüklü çerçeveler alarak duvarları şık hale dönüştürme fikri var. Tabii ne zaman yapabilirim bilmiyorum. Siz de bilirsiniz çocuklar hayatımızda olduktan sonra yapacağımız şeyleri ertelemek durumunda kalabiliyoruz. Vaktimiz olduğunda ayaklarımızı uzatıp dinlenmek istiyoruz, haliyle evde yapılacak değişiklikleri erteliyoruz. Öncelikli her zaman çocuklarımız tabii 😉

Siz de bu şık çerçevelerden alıp  çerçevelerin içerisine farklı  fotoğraf koymak isterseniz ücretsiz olarak buradan yükleyebilirsiniz. 

Salonumda kullanmış olduğum bu çerçeve ve fotoğrafları ikeadan almıştım.
Yapmadan önce çerçeve ebatlarında kağıt yapıştırmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Cam kavonozların içine fotoğraf koyma fikri gerçekten orjinal olmuş.
Eski kapıyı hem askılık hem de çerçeve yapma fikri güzel olmuş.
 Kaynak:
http://bangertfam.blogspot.com.tr/2011/10/gallery-wall.html
http://interiorsbystudiom.com/photography-family-photos-home-decor-art/
http://countrygirlhome.blogspot.hu/2011/10/my-new-hand-crafted-sofa-table.html
http://www.diyandmag.com/10-old-furnitures-get-a-stylish-new-look/10-old-furnitures-get-a-stylish-new-look-4/

Mutlu Pazarlar 😉

2 YORUMLAR