Gülşen’in Oğlu Azur Benan 1 Yaşında

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti 2017 Ocak ayında bebeklerini kucaklarına aldı. Minik prensin ismi Azur Benan  oldu . Benan ismini Gülşen koydu, Benan; parmakla gösterilen örnek kişi anlamına geliyor. Azur ismini ise Ozan bey koydu. Azur ise; Gök mavisi anlamına geliyor.
Azur Benan bu Ocak Ayında 1 yaşında oldu. Azur Benan’ın yeni yaşını kutluyoruz. Güzel aileye sağlıklı, mutlu ve huzur dolu günler diliyoruz.
Azur Benan’ın 1.yaş günü tam yaşına uygun harika bir parti konsepti ile gerçekleşmiş. Gülşen Hanım ve Ozan Bey minik yavruları için Safari Temalı Parti konseptini tercih ederek Azur Benan’ı mutlu etmeyi başarmış.
Safari Temasını anımsatan objeler parti masasında yerini almış ve partiye hoş bir hava katmış.
Safari’nin olmazsa olmazı safari jeepi ve sevimli hayvanlar parti masasına neşe getirmiş. Her şey harika tasarlanarak güzel bir organizasyon gerçekleşmiş.

 

Sizler de yavrunuzun doğum günü partisinde orijinal ve eğlenceli bir parti konsepti ile misafirlerinizi ağırlamak isterseniz ” Safari Temalı Parti Konseptini” tercih ederek, bu güzel detaylardan ilham alabilirsiniz.

Organizasyon Derin Parti Evi tarafından gerçekleşmiştir. Fotoğraflar ise Dilan Polat tarafından çekilmiştir. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Fotoğraflar Gülşen’in @gulsen instagram hesabından alınmıştır. 

 

Sevgiler…
 
Ücretsiz Safari Temalı Parti Seti için tıklayınız.
 
 
 
 
 
 
 
Ücretsiz Safari Temalı Parti Seti için tıklayınız.
 
 

6 YORUMLAR