Geometrik Yaprak Desenli Ücretsiz Düğün Davetiyesi

Geometrik Yaprak Desenli Ücretsiz Düğün Davetiyesi,Düğün Davetiyeleri,Çerçeve Desenl Davetiyeler,Düğün Davetiye Modelleri | Neşeli Süs Evim

Geometrik Yaprak Desenli Ücretsiz Düğün Davetiyesi
Düğün ve Nişan davetiyesi seçerken bir çok altarnatif mevcuttur. Karar vermeniz için öncelikle değerlendirmeniz gereken bazı özellikleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.
Bunlar sırasıyla şöyle:
 •     Konsepti belirleyiniz.
 • Konsepti belirlekten hangi mevsimde ve mekanda evleneceğiniz bilgisini mutlaka göz önünde bulundurun. Örneğin; yaz mevsiminde evelenecekseniz renkli çiçekler, kış mevsiminde evlenecekseniz kar taneleri çok uyumlu bir konsept olacaktır.
 • Sonbahar mevsimi turuncu, kızıl ve kahve tonlarını simgeler.
 • Kış mevsimi beyaz tonu simgeler.
 • İlkbahar mevsimi  pembe, mor, lila renkleri simgeler.
 • Yaz mevsimi ise yeşil, mavi, canlı renk tonlarını simgelemektedir.
Şık ve sade bir davetiye hayal ediyorsanız davetiye ve zarfın zıt renklerde olmasına dikkat edebilirsiniz.Düğün hazırlıkları yaparken davetiyeler için de ayrı bir bütçe ayırırız. Hem şık hem de uygun fiyatlı olmasına da dikkat ederiz. 



Peki evinizde davetiye hazırlayarak  çok az bütçe ayırma fikri sizce nasıl bir fikir?

Sizin için seçtiğim bu tasarımı gördükten sonra eminim bu fikir sizin de hoşunuza gitti. Bu davetiyeleri arkadaşlarınıza mail yoluyla göndermek için de kullanabilirsiniz.

Ücretsiz yükleyebileceğiniz bu davetiyeleri satmak kesinlikle YASAKTIR!  Kişisel kullanım amaçlı paylaşılmıştır.

Geometrik Yaprak Desenli Ücretsiz Düğün Davetiyesini Hazırlamak İçin;

 1. Davetiyeye bu linkten ulaşabilirsiniz https://www.greetingsisland.com/preview/invitations/geometric-eucalyptus/203-18279
 2. Davetiyenin üstündeki yazıları silerek, istediğiniz yazıları ekleyiniz.
 3. Yazıları istediğiniz renkte, karakterde ve büyüklükte hazırlayabilirsiniz.
 4. Tasarımınızı hazırladıktan sonra sağ üstte yer alan NEXT kutucuğuna tıklayarak
 5. Download yazısına tıkladığınızda tasarımı bilgisayarınıza yükleyebilir dilerseniz Print Now yazısına tıklayarak anında baskı alabilirsiniz. Kaydettikten sonra davetiyelerinizi mail ve mesaj yoluyla da sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
 6. Send Online yazısına tıklayarak arkadaşlarınızın mail adresine slayt gösterisi şeklinde de davetiyenizi gönderebilirsiniz.

Mutluluklar 🙂

 


3 YORUMLAR