Funda Arar’ın Şık Evi

Sanatçı kimliği ile sevilen Funda Arar’ın evindeyiz bugün. Ankaralı olan sanatçı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu.  Instyle dergisine röportaj veren Funda Arar, evlendikten sonra bu evin 3. ev olduğundan bahsediyor. Bu ev gerçekten Funda Arar’ın tarzını ortaya koymuş. Hem klasik, hem de country ev stilini tercih eden Funda hanım eve ruhunu yansıtmış.

480 m²’lik üç katlı villanın girişinde salon, misafir tuvaleti ve geniş bir kış bahçesine açılan aydınlık  bir mutfak yer alıyor. Üst katta, içinde banyosu bulunan bir ebeveyn odası, misafir odası, kendine ait bir giyinme odası ile misafir banyosu var. En alt kat hobi odası olarak değerlendirmeyi tercih etmiş.

 
Evi dekore ederken mimar Nuran Erdoğan’dan yardım almış. Evin tadilatı 3 ay sürmüş. Gri, açık kahve ve mavi renk tonları ile evinin duvarları renklenmiş ve ağırlıklı olarak duvar kağıdı kullanılmış. 
 
Mobilya ve aksesuarlarını Beymen Home, Zara Home, Woods ve MudoConcept’den alan sanatçı zarif tercihlerle evini aydınlatmış. Evde genelde kristal ve ahşap aksesuarlar sevdiğini de röportajında belirtiyor.
 
Ben Funda Arar’ın evini çok ferah ve zevkli buldum. Her mobilyanın ve aksesuarın özenle seçildiği çok belli.Tercih ettiği renkler evimde en çok görmekten ve kullanmaktan hoşlandığım renkler olunca eve tek kelimeyle bayıldım 🙂
Funda Arar’ın banyosunda kullandığı vintage dolap ise banyoyu kişiselleştirmeyi başarmış.
Ben en çok evin kış bahçesine bayıldım. Kullanılan ahşap renk ile turkuazın uyumu harika olmuş. Ve Funda Arar’ın evinden hiç eksik etmediği canlı beyaz çiçekler kış bahçesini canlandırmış.
Yatak odası ie oldukça ferah ve şık. Yatak odasındaki mobilyayı klasik tarzda kullanmayı tercih etmiş başarılı sanatçı.
Funda Hanım’a bu güzel evde tatlı ailesi ile birlikte geçireceği sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Kaynak
INSTYLE DERGİSİSevgiler…

 
 

10 YORUMLAR

    • Kesinlikle kış bahçesi bir harika. Yaz ve kış kullanılabilecek harika bir alan. Ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için Ece Ablacım. Sevgiler 🙂