Evde Aksesuar Yapımı

Evlerinizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz çok hoş tasarımlarla karşınızdayım. Üstelik sizin yapacağınız bu aksesuarlar evinize hoş bir hava katacak.Evlerinizde sadelikten ve şıklıktan yana iseniz siz de bu aksesuarları beğenip hemen yapmak isteyeceksiniz. Gerçekten hiç bir bütçe ayırmanıza gerek kalmadan evinizdeki malzemelerle veya topladığınız ağaç dalları ve kozalaklarla yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Daldan Aksesuar Yapımı,
Evinizde kullanmadığınız bardakları bile bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Camın üstüne kurumuş dal parçaları yapıştırarak güzel bir mumluk yapabilirsiniz. Sonbahar mevsiminin geldiği şu günlerde ağaç dalları toplayıp bu etkinliği çocuklarınız ile de yapabilirsiniz.
 
  Kozalakları keçeyle süsleyip bebek ve çocuk odalarınızı renklendirebilirsiniz 🙂
Boş Çerçeveyi değerlendirme, Boş Çerçeveden neler yapılır?Sade ve şık boş bir çerçeveyi çok ucuza alarak kurdele veya saman ipleri görüldüğü şekilde yapıştırarak mandallarla fotoğraflarınızı, çocuklarınızın yaptığı resimleri veya etkinlikleri asabilirsiniz. 
Kavonozları değerlendirme,Kozalaklarla süslemeBoş kavanozlarınızı bu şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Pencere kenarına veya masa üstüne koyulabilecek güzel bir aksesuar olmuş.  Beyaz kumun üstüne mum koyulmuş, kavanozların üstüne ise dantel kumaş yapıştırılmış ve saman iple bağlanarak kozalak ile süslenmiş.
Mum Yapımı, Kabuk Tarçından AksesuarEvinize sezonun doğallığını getirmeye ne dersiniz peki ? Vanilya tarçın kokusu odanızın her tarafını saracak.

Gerekli Malzemeler

  • Vanilya mumlar
  • Tarçın çubuklar
  • Kalın Lastikler
  • Sicim ( Saman İp)
  • KurdeleKaynaklar:
http://www.sheknows.com/living/articles/1051839/diy-cinnamon-vanilla-candle-tutorial
http://www.weddingbee.com/2012/03/12/diy-centerpieces-3/
http://mod-home.info/
http://www.countryliving.com/diy-crafts/tips/g2132/mason-jar-christmas-crafts/
http://www.shelterness.com/how-to-make-a-stylish-photo-frame-for-several-photos/pictures/4436/


Sevgiyle kalın 🙂

13 YORUMLAR