Ev Dekorasyonunda Yaz Renkleri

Ev Dekorasyonunda Yaz Renkleri, Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim

Yaz mevsimi deyince evinizi en iyi yansıtan desenler ve renkler hangisi? Geometrik desenler, renkli etnik motifler; ilk akla gelen iki desendir. Ev Dekorasyonunda Yaz Renkleri; beyaz, pembe, sarı, yeşil, gri, turuncu,kırmızı, mavi’ dir.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim

 

Ev Dekorasyonunda Yaz Renkleri

Beyaz: İskindinav ve minimalist çizginin en iyi renkleri arasında yer almaktadır.Her renk ile uyumu ve bütünlüğü ile bilinen beyaz renk evlerde gönül rahatlığı ile severek kullanılmaktadır. Beyaz rengin bulunduğu ortama huzur ve enerji verdiği hissedilmektedir.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs EvimYeşil: Doğayı en iyi yansıtan, samimiyeti ve sıcaklığı evlere getiren yeşilin her tonunu kullanabilirsiniz. Bolluk ve bereketin simgesi olan yeşil renk evlere de canlılık hissini getirmektedir.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs EvimSarı: Sarı rengin her tonu evlere dinamik bir görünüm kazandırmaktadır. Sarı rengin canlılık ve mutluluk hissi verdiği bilinmektedir. Gözü çok yorduğu için evlerde yoğun sarı renklerin kullanılmaması önerilmektedir.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs EvimMavi: Mavi renk; beyaz ve pastel tonlarla kombinlendiğinde huzuru evlere getirir. Özellikle çalışma odalarında kullanılması tavsiye edilmektedir. Çünkü; mavi rengin zihni açarak üretkenliği arttırdığı bilinmektedir.

Kırmızı: Evlere canlılık getiren kırmızı renk bu senenin favori renkleri arasında yer almayı başardı. Kişilere bol enerji veren kırmızı renk özellikle çocuk odalarında kullanılmaktadır.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs EvimPembe: Pastel tonların olmazsa olmazlarından pembe, canlı tonları ile de bayanları mest etmektedir. Pastel pembe tonlar içinizdeki şefkati ve sevgiyi temsil etmektedir. Özellikle bebek odalarında çok sık tercih edilmektedir.

Gri: Modern ve çağdaş evlere zerafet katan gri renk çok yönlü bir bütünlüğe sahiptir. Gri rengin insanlar üzerinde sakinleştirici bir özelliğe sahiptir.

Siyah: Asaleti ile bilinen siyah renk her dönem popülerliğini korumaktadır. Yaratıcılığı arttırdığı bilinen siyah rengi kullanırken aşırıya kaçmamak gerekir.

Naturalist seçimler ile evlerinize rahatlığı ve dinginliği getirebilirsiniz.Ayrıca; samimi bir yaz mevsimini evlere yansıtmak için yaratıcı dokunuşlarla evlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Çinili Desenler: Denizin serinliğini evlerinize getirmek isteyenlerin deseni hiç şüphesiz çinili desenlerdir. Global dekorasyonun ilham kaynağı olarak da nitelendirilmektedir.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs EvimPHOTO COURTESY DRUMMONDS UK

Geometrik Desenler: Dinamik etkisini her daim hissettiren geometrik desenler modern evlerin olmazsa olmaz desenlerinden olmayı başarmıştır.

Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim Ev Dekorasyonda Yaz Renkleri Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi Evlerde Renklerin Anlamı Ücretsiz Parti Setleri ve Fikirleri | Neşeli Süs Evim

Doğanın Egzotik Desenleri: Tropikal ve egzotik dokuların havasından ilham almak isteyenler zebra, leopar ve flamingo desenlerine yer vererek evlere doğanın ihtişamını getirmektedir.

Kaynak 1: https://jane-athome.com/summer-home-decorating-ideas/

Kaynak 2: https://www.homestoriesatoz.com/

Kaynak 3: https://www.yellowblissroad.com/

Kaynak 4: https://www.audenza.com/

Kaynak 5: http://homedesign-blog.com/

Kaynak 6: http://nikkichu.com/

Kaynak 7: https://cuteclothes.tk/

İskandinav Tarzı Ev Dekorasyonu


2 YORUMLAR