Doğum Günü Hazırlıkları

Doğum günü hazırlıkları ne kadar da heyecan vericidir. Özellikle anneler için. İlk bu heyecanı yaşadığımda oğlum 10 aylıktı ve ne yapacağıma dair en ufak bir fikrim yoktu. Araştırma sonuçlarında yabancı internet sitelerinden edindiğim bilgilerle oğlumun yaş gününü kendi ellerimle hazırlamaya karar verdim tabii kardeşim en büyük destekçim ve yardımcımdı. Öncellikle photoshopu öğrendim. sonra sırasıyla;1.Konsepti belirledim ( Prens taçı ve yıldız)

2. Renkleri belirledim ( Sarı yıldızlar ve taç, mavi,turkuaz)
3.Yazılması gereken cümleler
4.Renkli krapon kağıtlardan ponpon ve süsler: marthastewart
birthday, birthday ideas, DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü hazırlıkları, Doğum günü süsleri, ERKEK, KIZ, konsept, parti süsleri, party, party ideas, tema, ponpon yapımı, parti setleriKrapon kağıdı ile ponpon yapımı video :Ponpon Yapımı

5. Aksesuarlar ( English home, madame coco ve linens mağzalarında doğumgünü aksesuarları mevcut.)
 

Dilek ağacı ve cupcake kabı: English Home 
Çerçeveler: Madame Coco
Kafes: Linens

birthday, birthday ideas, DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü hazırlıkları, Doğum günü süsleri, ERKEK, KIZ, konsept, parti süsleri, party, party ideas, tema, ponpon yapımı, parti setleribirthday, birthday ideas, DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü hazırlıkları, Doğum günü süsleri, ERKEK, KIZ, konsept, parti süsleri, party, party ideas, tema, ponpon yapımı, parti setleribirthday, birthday ideas, DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü hazırlıkları, Doğum günü süsleri, ERKEK, KIZ, konsept, parti süsleri, party, party ideas, tema, ponpon yapımı, parti setleribirthday, birthday ideas, DOĞUM GÜNÜ, Doğum günü hazırlıkları, Doğum günü süsleri, ERKEK, KIZ, konsept, parti süsleri, party, party ideas, tema, ponpon yapımı, parti setleriO kadar yaratıcı, güzel, akıl almaz fikirler var ki inanın farklı fikirler edindikten sonra karar vermek gerçekten zorlaşıyor.Ben aile arasında, küçük çaplı bir doğum günü yapmaya karar verdim.  Her anne gibi doğum günü heyecanı yaşıyordum ve bu heyecanı sevdiklerimle paylaşmak istedim. Ne kadar kuzucuklar ilk 4 yıllarını hatırlamasalar da fotoğraflarla ve videolarla anı ölümsüzleştirerek geleceğe güzel izler taşıyoruz. Küçük prensim Kıvancımın doğumgünü fotoğraflarını diğer yazımda detaylarıyla paylaşacağım.

Siz de benim gibi kuzucuklarınızı kucağınıza aldığınız o en özel günü kutlamak istiyorsanız. Üstelik benim gibi doğum gününü bir anne olarak siz hazırlamak istiyorsanız çok güzel fikirlerle ve tavsiyelerle sizlerle olacağım.
Doğum Günü İle İlgili En Çok Sevilen ve En Çok Merak Edilen Konulara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
INSTAGRAMFACEBOOK VE PİNTEREST hesaplarımı da takip ederseniz çok sevinirim.