Çağle Şikel ve Emre Altuğ’nun Oğlu Uzay’ın Doğum Günü Partisi

Çağla Şikel ve Emre Altuğ’nun küçük oğlu Uzay artık 5 yaşında. Uzay’ın 5. yaş günü partisinde Spiderman ve Batman konsepti bir araya getirilerek farklı ve eğlenceli bir konsept tercih edilmiş. Parti detaylarını bilikte inceleyelim mi ne dersiniz?
 
Doğum günü pastası 2 kat tercih edilmiş. Pastanın 1. katı Batman temalı, 2. katı ise Spiderman temalı tasarlanmış. Doğum günü masasının üstünde yer alan Batman ve Spiderman oyuncakları masayı renklendirmiş. Masanın etrafı sarı pencereli apartman tasarımları ile süslenmiş ve tam ortaya süper kahraman kostümü ile Uzay’ın fotoğrafı yer almış. Afişte ise Spiderman ve Batman temaları, doğum günü çocuğunun ismi ve super kahraman pozuyla Uzay yer almış. Balonların yarısı Spiderman temasını temsil eden mavi ve kırmızı; diğer bir kısmı ise Batman temasını temsil eden sarı ve siyah renkler tercih edilmiş. Masanın yanlarında ise konsept ile tamamen bütünleşen Spiderman ve Batman ayaklı panolar yerini almış. Doğum günü partisinde ise bubble show ve yüz boyama aktiviteleri gerçekleştirilmiş.
 Uzay’ın, doğum günü partisine gelen arkadaşlarıyla birlikte eğlenerek, unutamayacağı bir gün geçirdiği fotoğraflardan da anlaşılıyor değil mi? Ben bu partinin en çok eğlence odaklı olmasını sevdim,peki siz?

 Uzay’ın 5. yaş günü fotoğrafları Çağla Şikel’in Instagram hesabından ve doğum günü partisini gerçekleştiren Rita Organizasyon’a ait instagram hesabından alınmıştır. 

@ritaorganizasyon

Ve son olarak Uzay’ın doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum 🙂

 Sevgiler…

 

 

3 YORUMLAR