Baykuş Temalı Ücretsiz Parti Seti

Kapı Süsü, Davetiye, Dilek Kartı ve Anı Kartı
Baykuş teması; çocuk aksesuarlarında, kıyafetlerinde, doğum günlerinde son yıllarda tercih edilen bir figür haline gelmiştir. Sizlerden gelen istek üzerine mavi baykuş temalı parti setini bugün sizlerle paylaşıyorum. Yaşasın !!! Mavi üzerine beyaz benekler partinizi neşeli bir görünüme kavuşturacak 🙂


Doğum günü hazırlık listesi için tıklayınız.Parti setinde kullanacağınız süslerin ebatları ve kağıtları ile ilgili detaylar için tıklayınız. Doğum gününüze özel rakam tasarlamayı düşünüyorsanız, bu videolu anlatım ile kolayca rakam panosu yapabilirsiniz. Videolu anlatım için lütfen tıklayınız.
 
Diğer  Mavi Baykuş temalı parti süslerine ulaşmak için tıklayınız.  
Teşekkürler Fazendoanossafesta 😉
 
 
1. Aşama: Fotoğrafın üzerini tıklayıp fotoğrafı büyütüp kaydedin.
2. Aşama :Üzerine yazı yazmak için Picsart ve Photoshop gibi fotoğraf programı kullanabilirsiniz.
3.Aşama: Değişiklik yapmış olduğunuz fotoğrafı Farklı Kaydedin.
4. Aşama: Excelde dilerseniz 1 sayfayı tamamlayacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Ya da direkt çıktısını alabilirsiniz.
 5.Aşama: Kesin ve Süsleyin 🙂
 
Flama
Cupcake Kabı
 
İkramlık Kutu
 
Sevgiler…

2 YORUMLAR

    • Merhabalar, ben teşekkür ederim blogumu ilgi ile takip ettiğiniz için. Genellikle bu temaların orijinali ben de olmadığı içimin renk değişikliğine maalesef gidemiyorum. Ama Photoshop'ta deneyebilirsiniz. Siz ne renk istiyorsunuz belki istediğiniz renkte baykuş Teması bulunabilir. Blogumda yer alan diğer baykuş temalarını incelediniz mi?