Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve,bayana hediye,sevgiliye hediye,kişisel hediyeler,fotoğraf albümü,ahşap albüm | Neşeli Süs Evim

Hediye alternatifleri arasında kişiselleştirilebilir ürünler çok daha anlamlı ve unutulmaz tercihler arasında yer almaktadır. Fotoğraflar ise unutulmaz anların renkli tanıkları olarak hediyelik ürün tercihlerinde farklı tasarımlarda kullanılmaktadır Bunlardan biri olan Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve en özel anlarınızı romantik bir pakette sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir alternatiftir.
Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve Ürün Tasarımı

12 adet mini polaroid çerçevelerden oluşan ürün ahşap kutusu ile sevimli ve nostaljik bir üründür. Mini çerçeveler farklı renklerde olmakta ve MDF malzemelerden üretilmişlerdir. Dekorasyonlarınızı da şık bir şekilde tamamlayacak olan bu ürün, hoş ve anlamlı bir hediye olabilir. Sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza hediye vermek için tercih edebilirsiniz. Mini çerçeveleri tek tek kutu etrafına yerleştirebilir, doğrudan kutu içerisinde de dekorasyonlarda ahşap kutulu renkli mini polaroid çerçeve modeline yer verebilirsiniz.

Ahşap Tasarımlarla Renklenen Dekorasyonlar

Ahşap doğallığı ve sıcaklığı ile dekorasyonlarda çok fazla tercih edilir. Ev dekorasyonlarında farklı renk tonları ile öne çıkan ahşap malzeme her alanda uyumlu olarak kullanılabilir. Aksesuar seçiminde de dekorasyonlarınıza hoş bir hava katacaktır. Unutulmayan anıları nostaljik bir kutuda saklamak, yıllar geçtikçe hatırlamak için ahşap kutulu renkli mini polaroid çerçeve, farklı ve özel bir konsept sunuyor. İster hediye olarak sevdikleriniz için tercih edebilir, isterseniz de kendiniz için anılarınızı sakladığınız sandık olarak dekorasyonlarınıza canlı bir aksesuar olarak ekleyebilirsiniz.

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve’yi güvenli bir alışveriş ile satın alabilirsiniz.


Konsept Hediyeler İle Sevdiklerinizi Mutlu Edin