23 Nisan Hediyemiz: Ücretsiz Tasarım Posterler

23 Nisan Hediyemiz: Ücretsiz Tasarım Posterler,23 Nisan Çocuk Bayramı,23 Nisan Çocuk Hediyesi,Tasarım Posterler,Çocuk Odası Posterler | Neşeli Süs Evim

Merhaba Sevgili Çocuklar,

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği ” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını” bu yıl 100. yılını kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle tüm değerli çocuklarımızın 23 Nisan Çocuk Bayramını kutlar; sağlıklı, başarılı nice bayramlar yaşamalarını diliyoruz.

23 Nisan Hediyemiz: Ücretsiz Tasarım Posterler,23 Nisan Çocuk Bayramı,23 Nisan Çocuk Hediyesi,Tasarım Posterler,Çocuk Odası Posterler | Neşeli Süs Evim

Çocuklar hayatımızın en değerli varlıkları ve her şeyin en güzelini hak ediyorlar. Yaşadığımız bu zor süreçte onlara maalesef istediğimiz 23 Nisanı yaşatamamanın burukluğunu yaşıyoruz. Biz yetişkinler olarak bu süreci sıkıntılı geçirirken, çocuklarımızın bu durumu kabullenmesi gerçekten çok zor.

Bu 23 Nisan Çocuk Bayramında mutluluğu hak eden değerli çocuklarımıza biz bloggerlar olarak bir sürpriz yapmak istedik. Deryanın Spor Günlüğü, Lerzan Karadan, Bi Pudra ve Neşeli Süs Evim ailesi olarak farklı etkinliklerle bu önemli günü eğlenceli geçirmenizi istedik. Mustafa Kemal Atatürk’ün biz Türk milletine hediye ettiği bu güzel günü anlamlı kılmak ve geleceğe aktarmak tek amacımız.

Bu güzel günde Neşeli Süs Evim ailesi olarak tüm çocuklara hediyemiz odalarına asabilecekleri ” Şık Tasarım Posterler ” olacak. Bir tık ile ulaşabileceğiniz bu harika posterlerle odalarınıza neşe gelecek.

23 Nisan Hediyemiz: Ücretsiz Tasarım Posterler

1.Aşama: Beğendiğiniz posterin görselin altında yer alan linki tıklayınız.

2.Aşama: Baskısını alınız. 250 gram mat A4 kağıdına baskı alabilirsiniz. Çerçeve ile renklendirebilirsiniz.

Safari Temalı Postere ulaşmak için tıklayınız.

Uçan Balon Safari Temalı Postere ulaşmak için tıklayınız.
Pembe Alfabe Postere ulaşmak için tıklayınız.
Mavi Alfabe Postere ulaşmak için tıklayınız.

 

Derya’nın Spor Günlüğü 23 Nisan Etkinliğine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Lerzan Karadan’ın 23 Nisan Etkinliğine ulaşmak İçin TIKLAYINIZ.

Bi Pudra’nın 23 Nisan Etkinliğine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

 

KAYNAK

Çocuk Odası Ücretsiz Tasarım Posterler İçin TIKLAYINIZ…

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Bırakın!
Lütfen isminizi buraya ekleyin